GRC TEKNİK / HOOVER YETKİLİ SERVİSİ

Elektrik, elektronik, mekanik , tamir, bakım ve montaj alanlarında, 10 yıllık iş tecrübemizle  ülkemizde tüketiciye kaliteli ve doğru ürün satışında önde gelen Hoover markasının satış sonrası yetkili teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Teknik servis konusunda deneyimli ekip ve ekipmanlarımızla müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğunun bilincindeyiz.

İlkemiz “GÜVEN, KALİTE, SÜRAT”

Hoover Hakkında…

Hoover, Avrupa’nın en büyük beyaz eşya üreticilerinden Candy Group markasıdır. 1945 yılında İtalya’da kurulan Candy Group, Avrupa’nın beyaz eşya konusunda en büyük şirketlerinden biri olarak 7 ülkede toplam 9 fabrikada üretim yapmaktadır. Fumagalli Ailesi tarafından yönetilen şirket; dayanıklı tüketim malları endüstrisinde, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutucu, buzdolabı, dondurucu, pişirici, tam boy ve ankastre fırın ürünleri alanında üretim, satış, pazarlama, ihracat ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini yürütmektedir. Candy Group, Candy ve Hoover olmak üzere 2 uluslararası markanın yanısıra, Rosieres (Fransa), Iberna (İtalya), Jinling (Çin), Otsein (İspanya), Süsler (Türkiye), Vyatka (Rusya), Zerowatt (İtalya) olmak üzere 7 ulusal markaya sahiptir. Candy Group, Türkiye’deki faaliyetlerini Candy Hoover Euroasia şirketi ile yürütmektedir. 2007 yılı başında Candy Group; Süsler markasının sahibi olan Doruk Ev Gereçleri’ni satın alarak Türkiye’deki üretim tesisi grubun Avrupa’daki yeni fırın ve ocak grubu üretim üssü haline dönüştürülmüştür. Candy Hoover Group 2009 yılında bir diğer önemli yatırım kararı alarak kurutma makinesi fabrikasını İngiltere’den Türkiye’ye taşımış yine Eskişehir’de grup içi şirketlere üretim yapan bir kurutma makineleri üretim üssü kurulmuştur. Candy Group bu iki önemli girişimi ile Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 56.000m2’lik kapalı alana yayılan, toplam 80.000m2’lik dev tesislerinde 560 çalışanı ve 300 servis merkezi ile hizmet vermekte ve Türkiye’ye yeni bir istihdam sahası kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Candy Group tarafından Eskişehir’deki üretim tesislerinde üretilen ürünler iç piyasanın yanı sıra dünya pazarlarına gönderilmektedir.

Candy Group Hoover Türkiye’de çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Solo Ürünler, Ankastre Ürünler, Küçük Ev Aletleri olmak üzere 3 ana grup içinde yer alan Hoover ürünleri, yenilikçilik, çevreye duyarlılık fonksiyonel tasarım, enerji tasarrufu ve fiyat-değer oranı açısından tüketiciye büyük avantajlar sunmaktadır.